ما همیشه در صدد کسب رتبه بهترین! در ارائه خدمات بوده ایم و ازین رو فرصتی را فراهم آوردیم تا دوست داران طراحی و گرافیک بتوانند به راحتی و با کمترین هزینه به منبع فایل های آماده گرافیکی ما دسترسی پیدا کنند. در دنیای امروز که هر لحظه در حال رشد و پیشرفت هستیم، هیچ کس تمایل به جا ماندن ازین غافله ندارد. معمولا گرافیست ها، فضای قابل توجهی از هارد خود را به جمع آوری فایل های آماده اختصاص میدهند که در اکثر مواقع هم کارایی خاصی نداشته و بیشتر حالت انباشه سازی دارد. و در نهایت باز هم برای طرح های جدید سراغ گوگل رفته و به سرچ کردن میپردازند. ما این مسیر را برای شما کوتاه کردیم تا بتوانید زمان خودتان را ذخیره کنید و آن را در جاهای بهتری صرف کنید! شما قادر خواهید بود تا با پرداخت مبلغ ماهیانه اندکی به هزاران فایل دو بعدی و سه بعدی گرافیکی حرفه ای با فهرستی بی نظیر و دسته بندی عالی دسترسی داشته باشید.

مراحل خرید اعتبار بسیار ساده و بی دردسر خواهد بود و ما در تمام مراحل برای راهنمایی و رفع مشکلات در خدمت شما خواهیم بود.

مرحله اول) برای شروع خرید اشتراک باید ابتدا در سایت عضو شوید.

مرحله دوم) دراین صفحه به سادگی با وارد کردن یک آدرس ایمیل  و تعیین یک رمز عبور در سایت عضو و به صفحه پروفایل کاربری خودتان هدایت خواهید شد.

مرحله سوم) در قسمت پروفایل کاربر، از پنل از سمت راست ، بخش خرید اشتراک را انتخاب کنید تا صفحه ای مشابه تصویر زیر را مشاهده کنید.

مرحله چهارم) با تعیین طرح مورد نظر (یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه) قیمت آن در جدول پایین نمایش داده خواهد شد و با اعمال کردن "کد تخفیف" میتوانید در پرداخت هزینه تخفیف بگیرید. و در نهایت میتوانید با زدن دکمه عضویت به درگاه بانک هدایت شده و با پرداخت آنلاین میتوانید به سادگی از اشتراک خود استفاده نمایید.

"کد تخفیف" به مناسبت های مختلف به اعضای کانال تلگرام نمایه نگار (namayenegar@) اهدا خواهد شد.


منتظر دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در جهت بهبود خدمات هستیم.